Політика конфіденційності

конфіденційність персональної інформації

Сервіс реєстрації доменних імен 98.com.ua поважає права своїх клієнтів на приватне життя та конфіденційність персональної інформації.

Персональна інформація
Процес реєстрації доменних імен передбачає надання персональної інформації про потенційного власника прав на доменне ім'я. При цьому дані, що ідентифікують користувача, є відкритими і можуть бути опубліковані в загальнодоступних джерелах (наприклад, публічних Інтернет-сервісах WHOIS, UANIC). У той же час відомості, що стосуються питань комерційного співробітництва клієнта сервісу та самого сервісу - кількість зареєстрованих доменних імен, сума оплати, строки та умови виконання замовлень, логіни та паролі для управління доменними іменами тощо. - є конфіденційними. Ця інформація не продається/не передається третім особам за жодних обставин (виняток може бути зроблено лише за рішенням суду, третейського суду).


Мета використання персональної інформації
Метою збору персональної інформації є забезпечення надання послуг сервісу Клієнту.


Захист персональної інформації
Сервіс реєстрації доменних імен 98.com.ua вживає запобіжних заходів, включаючи адміністративні, технічні та фізичні, для захисту вашої персональної інформації від втрати, крадіжки, несумлінного використання, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та знищення. У той же час сервіс не несе відповідальності за втрату пароля самим клієнтом або якщо витік інформації стався з вини самого клієнта. Так само сервіс не несе відповідальності за будь-який витік інформації, що стався внаслідок некоректності роботи програмного забезпечення сторонніх виробників, протоколів та інших технічних засобів, що використовуються ним при наданні послуг.


Зберігання інформації
Сервіс зберігає Вашу інформацію протягом строку, необхідного для виконання цілей, що описуються в цій Політиці Конфіденційності, за винятком випадків, коли більш тривалий період зберігання інформації необхідний відповідно до законодавства або дозволений ним.


Інформація партнерів
На сайті сервісу можуть бути розміщені відомості інформаційного або рекламного змісту від партнерів сервісу. Ми намагаємося, щоб якість такої інформації була високою та задовольняла потреби наших клієнтів. У той же час сервіс не може нести відповідальність за зміст такої інформації та політику їхньої конфіденційності.


Зміни
Ця Політика конфіденційності не є остаточною, може бути змінена та доповнена. Про всі зміни в Політиці конфіденційності клієнти будуть повідомлені електронною поштою або спеціальним повідомленням на головній сторінці сайту.


на головну