Питання - відповіді

відповіді на основні питання

 • Адміністрація доменної зони pp.ua може заблокувати ваш домен, якщо ви порушили правила доменної зони.
  Як правило, це блокування пов'язане з неповними або неактуальними контактними даними реєстранта. Наприклад, коли в полі "Адреса" написано "Неважливо" або тільки назва вулиці.
  Для реєстру цієї доменної зони важливо, щоб дані були повними та правдивими

  Такі суворі вимоги до контактних даних пов'язані з запобіганням реєстрації домену для створення шахрайських ресурсів. Крім того, домен може бути заблокований за фішингову діяльність або у разі скарг на домен.
  Повний перелік вимог описаний тут.

  Для розблокування домену в зоні pp.ua Вам потрібно звернутися до служби підтримки нашого сайту. Якщо домен був заблокований через некоректні дані, його можна розблокувати. У повідомленні вам потрібно вказати доменне ім'я, свої контактні дані та підтвердити, що ваш сайт не належить до шахрайського ресурсу.

  При блокуванні домену через порушення правил доменної зони (зокрема зазначення реєстрантом свідомо некоректних контактних даних), ідентифікація реєстранта здійснюється на платній основі. Якщо такий факт було встановлено, вам буде надіслано рахунок на фіксовану суму 200 грн. для проведення процедури ідентифікації (скарги та прохання щодо безкоштовної процедури не приймаються), відправити копії документів нам на пошту та чекати відповіді від Адміністрації зони.

  Процедура ідентифікації складається з наступних етапів:
  1. Завантажити та заповнити заяву
  2. Підписати заяву електронним цифровим підписом через сервіс Paperless або Вчасно.
  Якщо підпису немає, можна сформувати її в особистому кабінеті Приват 24 для фізичних осіб, розділ "Всі послуги" -> "Бізнес".
  3. Надіслати підписану заяву на Email вказаний у контактах нашого сайту.
  4. Сплатити рахунок для проведення процедури ідентифікації.
  5. Подальші кроки та вимоги будуть вказані у листуванні зі службою підтримки.

  * звертаємо вашу увагу, проходження ідентифікації не гарантує розблокування домену.

 • Для всіх своїх клієнтів, які користуються послугами хостингу, ми підключаємо безкоштовний сертифікат Letsencrypt терміном на 3 місяці, з автоматичним продовженням. Якщо на Вашому сайті не активовано цю функцію, прохання звернутися до нас із проханням через форму контактів або написати в службу підтримки.

  * Для бажаючих використовувати більш трастові сертифікати, ми можемо запропонувати SSL-сертифікати Sectigo, Comodo, Thawte, Geotrust вартістю від 10 $ / рік і вище.

 • Насамперед, потрібно зрозуміти, що ми не відповідаємо за відправлення sms-повідомлень.
  Цим процесом розповідає Адміністратор зони pp.ua і він не дозволяє відстежувати або повторювати вихідні sms-повідомлення.

  Відповідно, ми не можемо перевірити, надіслати заново, переслати на інший телефон, знайти sms.

  Єдиний варіант, це Вам особисто отримати код у Telegram. Для цього має бути встановлений меседжер Telegram на вашому телефоні. Також Ви можете скористатися версією WEB https://web.telegram.org
  Для авторизації потрібно використовувати номер телефону, який вказаний у контактних даних власника домену.

  1. Перейдіть на посилання https://telegram.me/ppuabot
  2. Натисніть кнопку "START" у діалозі бата.
  3. На запитання "Please press 'Send phone number' button." натисніть кнопку "Send phone number".
  4. На повідомлення "Please select function you wish to execute” натисніть “Activate domain”.
  5. У відповідь на повідомлення "Let me know what domain do you want to activate?" вам потрібно ввести ім'я вашого домену
  6. Далі, якщо ви погоджуєтесь з правилами зони - натисніть “Yes”.
  7. У відповідь Ви отримаєте повідомлення з кодом активації (наприклад, Use code 21118462 on page https://apu.drs.ua)

 • Це повідомлення видає система реєстрації доменів під час спроби зареєструвати або продовжити доменне ім'я у зоні pp.ua. Повідомлення інформує про те, що за останній місяць на Ваш телефон вже було зареєстровано 3 домени в зоні pp.ua та процедура реєстрації/продовження домену не можлива.

  Нагадуємо, що у зоні pp.ua є обмеження на реєстрацію не більше 3-х доменів протягом місяця. Це обмеження системи, а не наше, і тут ми нічим допомогти не зможемо.

  Вам потрібно дочекатися, поки з моменту реєстрації або спроби реєстрації домену пройде 31 день і після цього повторити процедуру реєстрації/продовження домену.

 • Відповідно до "Правил домену .UA", доменні імена в зоні .UA делегуються компаніям тільки в тому випадку, якщо відповідний домен з написання або вимови збігається із зареєстрованим словесним знаком для товарів та послуг (торговельною маркою), права на використання якої в Україні підтверджені свідоцтвом України на знак для товарів та послуг, виданим уповноваженим держорганом (Держпатентом), договором про передачу права власності на знак або ліцензійною угодою.
  Тобто, назва вашої торгової марки повинна відповідати назві домену, що реєструється. Якщо ви не впевнені, який домен можна зареєструвати за вашою торговою маркою, повідомте нам номер свідоцтва або пришіть скан копію свідоцтва на адресу users [at] 98 . com. ua, і ми повідомимо вас про можливість реєстрації домену.

  1. На проти потрібного домену натиснути на іконку .
  2. Якщо наші NS не встановлені, то потрібно натиснути кнопку "Встановити наші NS" та перевантажити сторінку
  3. На сторінці, що відкрилася, натиснути на кнопку "Налаштування / запису"
  4. У вікні буде доступне керування NS.
  * Щоб додати піддомен, наприклад ftp.98.com.ua, необхідно в блоці "додати запис" вибрати:
    "type" = А-запис,
    "name" = ftp,
    "value" - IP-адреса сервера.
  приклад, фото

  clear=all> ** Для додавання поштового сервера, вибрати:   "name" = піддомен (наприклад, mail або залишити порожнім)
    "type" = MX-запис,
    "prio" = цифра від 0 до 10,
    "server" = адреса поштового сервера (не IP).
  приклад, фото

  clear=all> Дані в НР вносяться відразу, проте Ваш комп'ютер може кешувати старі дані.
  Щоб зміни були відразу видно, необхідно скинути кеш DNS.
  Іноді у таких випадках допомагає наступна комбінація
  Для windows: (Start -> Виконати... -> ipconfig /flushdns).
  Для MacOS: Terminal -> ввести dscacheutil -flushcache (або lookupd -flushcache) та натиснути Enter
  Після чого оновити браузер з адресою Вашого сайту. Якщо це не допомогло, то потрібно почекати близько 12-24 години, щоб кеш скинувся сам...

 • При зміні реєстранта (власника) домену в зоні pp.ua або трансфері домену в даній зоні до іншого реєстратора, поточний власник домену має передати новому код трансферу та підтвердити передачу на сайті http://pp.ua/...
  Важливо: Переклад доменів у зоні pp.ua іншому реєстратору можливий лише через 60 днів з моменту реєстрації.

  Детальна процедура трансферу домену в зоні pp.ua:

  1. Необхідно перейти на сторінку "Трансфер" Вашого облікового запису.
  2. У блоці "Перенесення домену від нас" вибрати домен і отримати код трансферу.
  3. Передати новому власнику отриманий код. Новий власник повинен запровадити його в системі нового реєстратора (процедура має бути описана на сторінках сайту нового реєстратора). Якщо передача здійснюється на інший обліковий запис нашої системи, то новий власник вказує домен і код в "Мій обліковий запис" -> "Трансфер" -> блок "Перенесення домену до нас".
  4. Після чого поточному власнику буде надіслано смс із кодом підтвердження, який необхідно активувати на сайті https://pp.ua
  5. Протягом години після підтвердження трансферу кодом смс поточним власником, він повинен зайти в свій обліковий запис і підтвердити або скасувати переведення домену новому власнику на сторінці "Мій обліковий запис" -> "Трансфер".
  6. Протягом кількох годин (залежить від налаштувань системи нового реєстратора), після підтвердження трансферу в обліковому записі поточного власника, домен буде переведений в обліковий запис нового власника.

 • У різних домених зонах діють свої порядки видалення доменів.
  Після закінчення терміну дії домену він відключається. А за кілька тижнів видаляється з бази Адміністратора зони. Після чого будь-яка людина чи робот або бот зможе його зареєструвати.

  Для доменів у зонах com.ua/kiev.ua/cn.ua...
  Після видалення домену він може бути відновлений, але за суму, яка в 4-5 разів більша за вартість продовження.

  Для доменів у зонах com/net/org/name/biz/info...
  Після видалення домен може бути відновлено за суму, яка в 10 разів більша за вартість продовження домену.

  Для pp.ua.
  Домен відновленню не підлягає. Вам необхідно дочекатись його звільнення, після чого спробувати зареєструвати його знову.

  Для відновлення домену Вам необхідно написати запит за допомогою форми зворотного зв'язку.

 • При зміні реєстранта домену або трансфері домену до іншого реєстратора, поточний власник домену (зазначений у полі registrant) повинен заповнити та надіслати наступні документи, на поштову адресу (Укрпошта) вказану на сторінці контактів нашого сайту.

  для фізичних осіб заява (Заява для фізичних осіб) з наданням копії документів, що підтверджують особу (кольорова скан-копія 1-ї та 2-ї сторінки паспорта або засвідчена підписом ксеро-копія).
  для юридичних осіб заява (Заява для юридичних осіб) на офіційному бланку організації з печаткою та підписом

  Процедура трансферу домену:
  1. Після отримання вищезгаданих документів ми відкриваємо можливість трансферу для зазначеного в заяві домену чи доменів.
  2. Для трансферу домену, Вам необхідно перейти в свій обліковий запис, сторінку "Трансфер".
  3. У блоці "Перенесення домену від нас" вибрати домен і отримати код трансферу.
  4. Передати новому реєстратору отриманий код або ввести його в системі нового реєстратора (процедура має бути описана на сторінках сайту нового реєстратора).
  5. Через кілька годин після запиту трансферу з боку нового реєстратора зайти в "Мій кабінет" -> "Трансфер" і підтвердити передачу домену.

 • Для перенесення домену до нас необхідно дізнатися у поточного реєстратора домену код авторизації (auth code). Після цього перейдіть до розділу "Трансфер" вашого акаунту і вкажіть в панелі "Перенесення домену до нас" доменне ім'я та отриманий код. Після чого натисніть кнопку "Зробити трансфер до нас".

  Для всіх платних доменів Вам необхідно оформити замовлення та сплатити послугу трансферу, яка продовжує термін дії домену на 1 рік. Система надішле запит на трансфер лише після надходження на наш рахунок грошей.

  Щоб прискорити перенесення, зв'яжіться зі старим реєстратором, щоб підтвердити перенесення домену на своїй стороні. Для доменів (zp.ua, dn.ua, kh.ua, lg.ua) цього не потрібно. Переклад здійсниться автоматично.

 • Щоб домен вказував на Ваш хостинг, потрібно в його налаштуваннях вказати нс-сервери Вашого хостинг-провайдера. Для цього, на сторінці "Мої послуги" на проти домену натисніть кнопку і на сторінці вкажіть NS Вашого хостинг-провайдера.

  Інший варіант - використовувати наші NS.
  Для того, щоб прописати в домені наші NS натисніть кнопку "Встановити наші NS". Після чого, за кілька секунд, в тому ж місці, натисніть кнопку "Налаштування / запису". Далі, трохи нижче, Вам необхідно буде прописати IP-адресу Вашого хостинг-сервера в А-записі (без домену та з доменом "www").

  Щоб зміни були відразу видно, необхідно скинути кеш DNS.

  1. Увійти до свого облікового запису -
  2. Перейти на сторінку "Мої контакти"
  3. Змінити email
  4. Натиснути "Зберегти"
  При збереженні даних усі існуючі нік-хендли доменів будуть оновлені.

 • Скористайтеся функцією "згадати пароль" та вкажіть замість email свій телефон, починаючи з +.
  На зареєстрований Email прийде лист із паролем та адресою.

 • Продовження домену в зоні pp.ua є абсолютно безкоштовним. Єдине, що Вам знадобиться - це трохи часу, телефон під рукою та наш сайт.

  Знайдіть домен на сторінці "Мої послуги". Натисніть . Перевірте чи вірно вказано телефон та натисніть "продовжити", на вказаний телефон буде відправлено смс з кодом, який необхідно ввести на сторінці pp.ua.
  Повторну заявку можна надіслати після того, як поточну заявку буде відхилено (близько 7 днів).

  Важливо! Якщо SMS було надіслано на телефон, яким Ви не володієте, Ви повинні дочекатися відхилення поточної заявки, перейти на сторінку "Мої контакти" та вказати Ваш новий номер телефону. Після чого повторити процедуру продовження домену.
  !!! Контакти повинні бути завжди актуальними, інакше можливе блокування та видалення домену. !!!

 • Домен звільняється і може бути зареєстрований будь-якою іншою людиною.
  Як правило, це відбувається дуже швидко. Особливо якщо домен був популярний.
  У деяких зонах і протягом певного часу домен може бути відновлений. Але зазвичай це вимагає додаткових фінансових вкладень.

  Ми надсилаємо попереджувальні листи за 30, 7 та 3 дні до закінчення терміну. Листи надсилаються на email-адресу, яка вказана у параметрах вашого облікового запису. Перевірте надходження пошти на вашу адресу виконавши зміни у домені, можливо наші листи потрапляють до спаму

 • Так. звичайно.
  Ви можете змінити розмір диску та розмір пам'яті. Для цього Вам необхідно зайти у налаштування хостингу та вказати необхідні параметри. При збереженні відбудеться перерахунок коштів, що залишилися, відповідно до вартості нового пакету.

  При переході на пакет із меншою квотою, зверніть увагу на те, щоб зайняте місце в поточному пакеті було не менше ніж на 100 мб менше обсягу нового пакета. Цей обсяг потрібний для нормальної роботи скриптів Вашого сайту.

 • Так звичайно. Але, у разі проблемного програмного забезпечення вашого сайту, ми будемо змушені відмовити у хостингу. Як правило, це неоптимізовані версії сайтів на Wordpress. У такому разі ми пропонуємо окремий vps-сервер або хостинг-аккаунт з великим ресурсом. Для розміщення сайту нам необхідно отримати сам код сайту та дамп бази mysql. Якщо сайт не великий, то Ви можете надіслати нам його архів поштою або вайбером. Якщо сайт великий, Ви можете скористатися будь-яким онлайн-диском, наприклад Google Диск.

 • Так. Дані хостинг-акаунтів наших клієнтів зберігаються раз на 3 дні. Окрім цього залишаються копії тижневої та інколи місячної давності.
  При необхідності відновити дані ми можемо це зробити.
  Але, при частому зверненні ми змушені будемо взяти оплату відновлення даних, тому що на обробку високооб'ємних архівів потрібні часові та апаратні витрати.

 • Так, знижка нараховується починаючи з другої позиції у замовленні.
  Розмір знижки можна побачити в момент вибору доменів чи хостингу.
  Під час реєстрації домену з хостингом нараховується додаткова знижка.

  1. Перейдіть до головної.
  2. Введіть назву домену або ключове слово в полі пошуку та вкажіть зони, в яких потрібно здійснити пошук. Натисніть "".
  3. Якщо домен доступний для реєстрації, то в розділі "Наявні до реєстрації" буде відображено назву домену та його вартість.
  4. Для оформлення замовлення необхідно натиснути . При виборі кількох доменів Ви отримаєте знижку.
  5. Натисніть кнопку "Замовити" і на сторінці замовлення, що відкрилася, в правій частині екрану, Вам необхідно вказати свої дані або свій email і пароль для входу в свій акаунт.
  6. Якщо ви не зареєстровані, вам буде запропоновано заповнити форму контактних даних, на які буде зареєстрований домен. А після реєстрації буде надіслано пароль на вказаний Вами Email. Пароль потрібно ввести у правій частині сторінки, під вказаним Email'ом.
  7. На сторінці оформлення замовлення потрібно вказати варіант оплати, ознайомитись з Умовами надання послуг та натиснути "Зробити замовлення".
  Після цього Ви перейдете на сторінку оплати або отримаєте рахунок-фактуру для оплати наших послуг у найближчому відділенні банку. Після надходження коштів на наш рахунок домен буде зареєстровано та він з'явиться у вашому обліковому записі.

 • Операції з реєстром відбуваються протягом кількох секунд. Виняток становлять зони, які потребують додаткових операцій (наприклад, підтвердження кодом із смс або перевірка відповідності умовам реєстрації - зони .pp.ua, .ua).
  Домени реєструються одразу після ідентифікації вашої оплати.
  Зміни вносяться у реальному часі.

 • Домен реєструється на персону, яка вказана в контактних даних облікового запису користувача. Обліковий запис ресселера включає можливість створювати необхідну кількість контактів для різних доменів. Для створення контакту необхідно перейти на сторінку "Мої контакти" та натиснути кнопку "Новий контакт".

 • Домен звільняється і може бути зареєстрований будь-якою іншою людиною.
  Як правило, це відбувається дуже швидко. Особливо якщо домен популярний.
  У деяких зонах і протягом певного часу домен може бути відновлений. Але зазвичай це вимагає додаткових фінансових вкладень.

  Ми надсилаємо попереджувальні листи за 30, 7 та 3 дні до закінчення терміну. Листи надсилаються на email-адресу, яка вказана у параметрах вашого облікового запису.

 • Детальний опис ви знайдете на цій сторінці

на головну