Сплата послуг

методи оплати наших послуг

Наш сервіс приймає оплату лише з використанням банківської системи України. На даний момент доступні такі методи оплати.

Безготівкова
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: при формуванні замовлення Вам необхідно вибрати "Варіант оплати:" - через банк на рахунок ФОП. Після відправки замовлення (натискання на кнопку "Сплатити замовлення"), Вам відкриється сторінка з рахунком-фактором. Вам необхідно його роздрукувати та сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається на вимогу. При надсиланні документів поштою можлива буде знята додаткова комісія.


LiqPay (з картки чи телефону)
Користувачі системи LiqPay обирають "Варіант оплати:" - LiqPay (Visa, Mastercard, Приватбанк). Після надсилання замовлення (натискання на кнопку "Оплатити замовлення"), Ви перейдете на сторінку системи LiqPay, на якій Вам необхідно буде ввести дані своєї картки Viza, MasterCard або скористатися обліковим записом Приват24. Після отримання оплати Ваше замовлення відправиться на обробку, результат якої Ви дізнаєтесь із email.


Інші варіанти оплати
Зв'яжіться з нами або залиште коментар на замовлення, якщо Вам зручно оплачувати наші послуги за допомогою іншої системи. Ми намагатимемося допомогти Вам та реалізувати запропонований варіант оплати.на головну