Питання - відповіді

відповіді на основні питання

 • Адміністрація доменної зони pp.ua може заблокувати ваш домен, якщо ви порушили правила доменної зони.
  Як правило, це блокування пов'язане з неповними або неактуальними контактними даними реєстранта. Наприклад, коли в полі "Адреса" написано "Неважливо" або тільки назва вулиці.
  Для реєстру цієї доменної зони важливо, щоб дані були повними та правдивими

  Такі суворі вимоги до контактних даних пов'язані з запобіганням реєстрації домену для створення шахрайських ресурсів. Крім того, домен може бути заблокований за фішингову діяльність або у разі скарг на домен.
  Повний перелік вимог описаний тут.

  Для розблокування домену в зоні pp.ua Вам потрібно звернутися до служби підтримки нашого сайту. Якщо домен був заблокований через некоректні дані, його можна розблокувати. У повідомленні вам потрібно вказати доменне ім'я, свої контактні дані та підтвердити, що ваш сайт не належить до шахрайського ресурсу.

  При блокуванні домену через порушення правил доменної зони (зокрема зазначення реєстрантом свідомо некоректних контактних даних), ідентифікація реєстранта здійснюється на платній основі. Якщо такий факт було встановлено, вам буде надіслано рахунок на фіксовану суму 200 грн. для проведення процедури ідентифікації (скарги та прохання щодо безкоштовної процедури не приймаються), відправити копії документів нам на пошту та чекати відповіді від Адміністрації зони.

  Процедура ідентифікації складається з наступних етапів:
  1. Завантажити та заповнити заяву
  2. Підписати заяву електронним цифровим підписом через сервіс Paperless або Вчасно.
  Якщо підпису немає, можна сформувати її в особистому кабінеті Приват 24 для фізичних осіб, розділ "Всі послуги" -> "Бізнес".
  3. Надіслати підписану заяву на Email вказаний у контактах нашого сайту.
  4. Сплатити рахунок для проведення процедури ідентифікації.
  5. Подальші кроки та вимоги будуть вказані у листуванні зі службою підтримки.

  * звертаємо вашу увагу, проходження ідентифікації не гарантує розблокування домену.

до переліку