Питання - відповіді

відповіді на основні питання

 • При зміні реєстранта (власника) домену в зоні pp.ua або трансфері домену в даній зоні до іншого реєстратора, поточний власник домену має передати новому код трансферу та підтвердити передачу на сайті http://pp.ua/...
  Важливо: Переклад доменів у зоні pp.ua іншому реєстратору можливий лише через 60 днів з моменту реєстрації.

  Детальна процедура трансферу домену в зоні pp.ua:

  1. Необхідно перейти на сторінку "Трансфер" Вашого облікового запису.
  2. У блоці "Перенесення домену від нас" вибрати домен і отримати код трансферу.
  3. Передати новому власнику отриманий код. Новий власник повинен запровадити його в системі нового реєстратора (процедура має бути описана на сторінках сайту нового реєстратора). Якщо передача здійснюється на інший обліковий запис нашої системи, то новий власник вказує домен і код в "Мій обліковий запис" -> "Трансфер" -> блок "Перенесення домену до нас".
  4. Після чого поточному власнику буде надіслано смс із кодом підтвердження, який необхідно активувати на сайті https://pp.ua
  5. Протягом години після підтвердження трансферу кодом смс поточним власником, він повинен зайти в свій обліковий запис і підтвердити або скасувати переведення домену новому власнику на сторінці "Мій обліковий запис" -> "Трансфер".
  6. Протягом кількох годин (залежить від налаштувань системи нового реєстратора), після підтвердження трансферу в обліковому записі поточного власника, домен буде переведений в обліковий запис нового власника.

до переліку